KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15941014

nr 1594 1014

1700-/1800-tal, Religiös scen, uppfodrad duk, 70x100 cm, yttermått inklusive ram: 95x122 cm. Ej signerad

Utrop:

7.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 29 januari 2024
kl 20:14:27

  • Klassiska
  • 29 jan

Klassiska

Läs mer om Klassiska